Jak to měl Hanuš a Giger se ženami?

V samém srdci Prahy, mezi uličkami, které šeptají staré i novodobé pikantní historky, žily dvě sestry, Janette a Mika. Měly nadpřirozené schopnosti. Janette uměla zastavit čas ⏰, když svět oněměl úžasem, a Mika dokázala prodloužit momenty štěstí donekonečna…🍀 A teď si představte…

Sestry po nebeském mejdanu…

Staroměstská radnice má orloj, žejo. Mistr Hanuš roky tvořil toto mistrovské dílo… Ale něco chybělo… Jasně, chybí ženy!

„Ženy? Ty jsou jako internetový prohlížeč s milionem záložek. To nechceš,“ varovali ho ostatní Mistři. Hanuš tenkrát poslechl, ale uvnitř plakal.

O mnoho let později se narodil Hans Ruedi Giger. Kluk, který si hrál s tužkou místo autíčky, a při vyučování kreslil morbidní dětské malůvky. Žádný odborník si s ním nevěděl rady.

Když dospěl, maloval dál hororové obrázky, na kterých nechyběly krásné ženy spoutané ve strojích. I ta hrstka posledních přátel byla v šoku.

Při jedné noční procházce Prahou potkaly Janette a Mika ženské monstrum – Vetřelce. Daly se s ní do řeči a zjistily, že jistý Giger promítl svůj iracionální strach z žen do podoby této Vetřelkyně.

Sestry potkávají ženské monstrum – Vetřelce
Vetřelkyně

V tu chvíli odbil orloj čtyřiadvacet úderů. Jejich přítel Daven, Strážce času, začal usilovně přemýšlet, jak tento moment zvěčnit, a dát tak pokoj duším Mistra Hanuše i Mistra Gigera.

Po poradě se sestrami zastavil věčný čas Vetřelce, Janette a Miky, a instaloval je do Pražského orloje.

Porada

Pořád si myslíte, že na orloji jsou jen chlapi? Ale ne, jsou tam sestřičky a jedna potvora. Běžte je najít! 🙂 A když vás vítr zavane na jih Čech, navštivte: https://www.ajg.cz/hrgiger/ 🙂

Výsledná instalace

A co dělají Mistři Hanuš a Hans? V nebi konečně pijí koktejly na počest žen, umění a krásy. A debatují o tom, co ve svém životě doopravdy postrádali…💃🍷🎶

Sdílej na


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..